Dr. Bertalan István MSc.főigazgató főorvos

phone 96/574-601

message 96/574-793

email igazgato@karolinakorhaz.hu

László Zoltán

gazdasági igazgató

phone 96/574-751

message 96/574-699

email gazdig@karolinakorhaz.hu

Herberger Árpádné

ápolási igazgató, minőségirányítási vezető

phone 96/574-604

message 96/574-793

email apolasiigazgato@karolinakorhaz.hu

Dr. Pécsi Gyula Gábor

orvos igazgatójáróbeteg szakellátás és gondozás vezető főorvos

phone 96/574-631

email pecsigy@mail.karolinakorhaz.hu

Kokas Marianna

ápolási igazgató helyettes

phone 96/574-665

email kokasm@mail.karolinakorhaz.hu

 


 

 

Dr. Wellner István

Sebészet Típusú Mátrix, Központi Műtő

mátrixvezető főorvos, műtővezető főorvos

phone 96/574-640

email wellneri@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Balogh Elek

Szülészet - Nőgyógyászati Összevont Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-650

email baloghe@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Gasztonyi Zoltán

Belgyógyászati Összevont Osztály, Belgyógyászati szakmacsoport

szakmacsoport vezető főorvos

phone 96/574-620

email gasztonyiz@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Pécsi Gyula Gábor

Belgyógyászati Összevont Osztály, Gasztroenterológiai szakmacsoport

osztályvezető főorvos, szakmacsoport vezető főorvos

phone 96/574-631

email pecsigy@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Hati Krisztina

Belgyógyászati Összevont Osztály, Kardiológiai szakmacsoport

szakmacsoport vezető főorvos

phone 96/574-740

email hatik@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Szijjártó László

Csecsemő -, Gyermekgyógyászati Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-660

email szijjartol@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Hidi Eszter

Aneszteziológiai-, és Intenzív terápiás Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-683

email hidie@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Csákány Adalbert

Rehabilitációs Osztály I-II.

osztályvezető főorvos

phone 96/574-690

email csakanya@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Mihály Sándor

Krónikus Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-802

email mihalys@mail.karolinakorhaz.hu

Herberger Árpádné

Ápolási Osztály

osztályvezető

phone 96/574-604

email herbergera@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Valér Marczel

Sürgősségi Beteg-fogadó Hely

osztályvezető főorvos

phone 96/574-769

email valerm@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Takler Ágnes

Röntgendiagnosztikai Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-721

email taklera@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Erdei János

Összevont Transzfúziológiai és Laboratóriumi Osztály

vezető konzulens főorvos

phone 96/574-737

Újszászi Zsoltné

Összevont Transzfúziológiai és Laboratóriumi Osztály

mb. osztályvezető

phone 96/574-737

email ujszaszik@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Vörös Katalin

Összevont Transzfúziológiai és Laboratóriumi Osztály

vezető konzulens főorvos

Dr. Goda Mária

Patológiai Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-332

email godam@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Bertalan Ádám

Intézményi Gyógyszertár

intézeti főgyógyszerész

phone 96/574-610

email bertalana@mail.karolinakorhaz.hu

Bernáth Lászlóné

Pénzügy, Számvitel

osztályvezető

phone 96/574-749

email bernathl@mail.karolinakorhaz.hu

Glaserné Tóth Beatrix

Pénzügy, számvitel

csoportvezető

phone 96/574-756

email tothb@mail.karolinakorhaz.hu

Kardos Zsuzsa

Anyaggazdálkodás

osztályvezető

Fazekasné Seiler Irén

Alleltár

csoportvezető

Niederhoffer Ábel

Műszaki Osztály

osztályvezető

phone 96/574-770

email niederhoffera@mail.karolinakorhaz.hu

Markó Eszter

Munkaügyi Csoport

csoportvezető

phone 96/574-754

email markoe@mail.karolinakorhaz.hu

Kovács Rebeka Mária

Élelmezés

élelmezés vezető

phone 96/574-785

email kovacsre@mail.karolinakorhaz.hu

Szikora Eszter

Minőségirányítás

minőségirányítási munkatárs

phone 96/574-753

email szikorae@mail.karolinakorhaz.hu

Nagy Beatrix

Informatikai Csoport

csoportvezető

phone 96/574-617

email informatika@karolinakorhaz.hu

Mészáros József

Központi Irányítás

belső ellenőr

phone 06/20-361-1640

email belsoellenor@mail.karolinakorhaz.hu

Dobos László

Gazdasági Hivatal

közbeszerzési referens

phone 06/70-570-5770

Csonti Róbert

Sebészet Típusú Mátrix

mátrixvezető főápoló

phone 96/574-645

email csontir@mail.karolinakorhaz.hu

Kokas Marianna

Belgyógyászati Összevont Osztály, Gasztroenterológia Szakmacsoport

osztályvezető főnővér, szakmacsoport vezető főnővér

phone 96/574-626

email kokasm@mail.karolinakorhaz.hu

Vájlokné Ofenbeck Lívia

Belgyógyászati Összevont Osztály, Belgyógyászati Szakmacsoportszakmacsoport vezető főnővér

phone 96/574-625

email offenbeckl@mail.karolinakorhaz.hu

Fuhrmann Anikó

Belgyógyászati Összevont Osztály, Kardiológiai Szakmacsoport

szakmacsoport vezető főnővér

phone 96/574-743

email furmanna@mail.karolinakorhaz.hu

Garai Csilla

Csecsemő-, Gyermekgyógyászati Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-665

email garaics@mail.karolinakorhaz.hu

Rinczkiné Paszulyka Gabriella

Újszülött Részleg

részlegvezető főnővér

phone 96/574-665

email paszulykag@mail.karolinakorhaz.hu

Krániczné Major Alexandra

Sürgősségi Beteg-Fogadó Hely

vezető főnővér

phone 96/574-659

email kraniczne@mail.karolinakorhaz.hu

Szelec Katalin

Rendelőintézet

vezető asszisztens

phone 96/574-700

email szeleck@mail.karolinakorhaz.hu

Kalmár Mariann

Szülészet - Nőgyógyászati Összevont Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-655

email kalmarm@mail.karolinakorhaz.hu

Miksó Henrietta

Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-784

email miksoh@mail.karolinakorhaz.hu

Czere Gézáné

Aneszteziológia

vezető főnővér

phone 96/574-681

email czereg@mail.karolinakorhaz.hu

Varga Tiborné

Központi Műtő

vezető asszisztens

phone 96/574-382

email vargati@mail.karolinakorhaz.hu

Czimre Katalin

Rehabilitációs osztály I-II.

osztályvezető főnővér

phone 96/574-673

email czimrek@mail.karolinakorhaz.hu

Babosné Kovács Zsuzsa

Központi fizioterápia

vezető gyógytornász

phone 96/574-726

email babosnezs@mail.karolinakorhaz.hu

Szabó Melinda

Krónikus Belgyógyászati Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-765

email szabome@mail.karolinakorhaz.hu

Kiss Attiláné

Ápolási Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-370

email kissat@mail.karolinakorhaz.hu

Némethné Molnár Zsuzsanna

Röntgendiagnosztikai Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-732

email molnarzs@mail.karolinakorhaz.hu

Lévainé Mészáros Andrea

Összevont Transzfúziológiai és Laboratóriumi Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-737

email meszarosa@mail.karolinakorhaz.hu

Varga Tibor

Patológiai Osztály

vezető asszisztens

phone 96/574-332

email vargat@mail.karolinakorhaz.hu

Hanák Krisztina

szociális munkás

phone 96/574-671

email hanakk@mail.karolinakorhaz.hu

Copyright © 2018. - Karolina Kórház-Rendelőintézet - All Rights Reserved
Designed and created | cYBERsILENCE2018 ®